15—23 липня 2016
2016-2016

Одеський міжнародний кінофестиваль 2016

Кіно
Одеський міжнародний кінофестиваль 2016
Фотографія: oiff.com.ua

З 15 по 23 липня традиційно проходитиме Одеський Міжнародний Кінофестиваль. Графік показів Міжнародної і Національних конкурсних програм, секцій «Гала-прем'єри», «Фестиваль фестивалів», «Турецький фокус», «Шекспір ​​в кіно», «ОМКФ дітям: спільно з Чілдрен кінофест», ретроспектив, спеціальних показів та особливих подій тепер представлений в зручному форматі на сайті фестивалю в розділі «Розклад». У ньому вказані дата і час сеансу, коротка інформація про фільм з можливістю переходу на повний профіль, назва кіномайданчику, де буде проходити показ, і назва секції, в рамках якої представлена ​​картина.

Розклад: 

П'ятниця, 15 липня

20:00 «Маргарита»
Режисер Ксавьє Джаннолі
Франція, Чехія, Бельгія, 2015, 127 хв
Місце показу: Оперний театр
 
21:30 «У пошуках Бабеля»
Режисер Девід Новак
США, 2016, 88 хв
Місце показу: кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

Субота, 16 липня

10:00 «Людожер»
Режисер Леа Фенер
Франція, 2015, 144 хв 
Місце показу: Фестивальний палац
 
11:00 «Перехрестя 48»
Режисер Уді Алон
Ізраїль, Німеччина, США, 2016, 95 хв
Місце показу: Фестивальний центр «Родина», червоний зал

12:00 «Маргарита»
Режисер Ксавьє Джаннолі
Франція, Чехія, Бельгія, 2015, 127 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал
 
14:30 Varta1, Львів, Україна
Режисер Юрій Грицина
Україна, 2015-го, 64 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал
 
15:00 Джульєтта
Режисер Педро Альмодовар
Іспанія, 2016, 100 хв
Місце показу: Фестивальний палац
 
18:00 «Людожер»
Режисер Леа Фенер
Франція, 2015, 144 хв 
Місце показу: Фестивальний палац
 
19:00 Світське життя
Режисер Вуді Аллен
США, 2016, 96 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал
 
21:30 Шерлок Холмс
Режисер Артур Бертелет
США, 1916, 116 хв
Місце показу: Потьомкінські сходи

Неділя, 17 липня

10:00 Місто, де я дорослішаю 
Режисер Марілія Роша
Бразилія, Португалія, 2016, 100 хв
Місце показу: Фестивальний палац

11:00 Операція Арктика
Режисер Грете Бое-Вол
Норвегія, 2014 року, 87 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

12:00 Кайлі Блюз
Режисер Бі Гань
КНР, 2015 року, 110 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

12:30 Смерть від смерті
Режисер Ксавьє Серон
Франція, Бельгія, 2016, 90 хв
Місце показу: Фестивальний палац

13:00 Цвітіння кульбаби
Режисер Олександр Ігнатуша
Україна, 1992, 73 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал
 
16:00 Неоновий демон
Режисер Ніколас Віндінг Рефн
Франція, США, Данія, 2016, 110 хв
Місце показу: Фестивальний палац

17:30 Фенікс
Режисер Крістіан Петцольд
Німеччина, Польща, 2014, 98 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

18:00 Тут і зараз
Режисер Марія Павлова
Росія, 2016, 80 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

18:30 Місто, де я дорослішаю 
Режисер Марілія Роша
Бразилія, Португалія, 2016, 100 хв 
Місце показу: Фестивальний палац

20:30 Будинок з вежками
Режисер Єва Нейман
Україна, 2011, 80 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

21:00 Олег і рідкісні види мистецтва
Режисер Андрес Дуке
Іспанія, 2016, 67 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:30 Ромео і Джульєтта
Режисер Франко Дзефіреллі
Великобританія, Італія, 1968, 138 хв
Місце показу: кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

21:30 Смерть від смерті
Режисер Ксавьє Серон
Франція, Бельгія, 2016, 90 хв 
Місце показу: Фестивальний палац

Понеділок, 18 липня

10:00 Засмага
Режисер Аргіріс Пападімітропулос
Греція, 2016, 105 хв
Місце показу: Фестивальний палац

12:30 Хто горить, горить, горить
Режисер Чанія Баттон
Великобританія, 2015-го, 106 хв
Місце показу: Фестивальний палац

15:00 Франкофонія
Режисер Олександр Сокуров
Франція, Німеччина, Нідерланди, 2015, 87 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

15:00 Тоні Ердман
Режисер Марен Аде
Німеччина, Австрія, 2016, 162 хв
Місце показу: Фестивалбний палац

16:00 Распад
Режисер Михайло Бєліков
Україна, 1990, 90 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

17:30 Королева Землі
Режисер Алекс Росс Перрі
США, 2015, 90 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

18:30 Барбара
Режисер Крістіан Петцольд
Німеччина, 2012, 105 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

19:00 Засмага
Режисер Аргіріс Пападімітропулос
Греція, 2016, 105 хв 
Місце показу: Фестивальний палац

20:00 Холодний Яр. Інтро
Режисер Аліна Горлова
Україна, 2016, 60 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:00 Гамлет
Режисер Лоуренс Олів'є
Великобританія, 1948, 161 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

21:30 Сон метелика
Режисер Їлмаз Ердоган
Туреччина, 2013, 138 хв
Місце показу: Кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

21: 45 Хто горить, горить, горить
Режисер Чанія Баттон
Великобританія, 2015, 106 хв 
Місце показу: Фестивальний палац

22:00 Клан
Режисер Пабло Траперо
Аргентина, Іспанія, 2015, 108 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

Вівторок, 19 липня

10:00 Метаморфозис
Режисер Сергій Тарамаев, Люба Львова
Росія, 2015, 103 хв
Місце зустрічі: Фестивальний палац

11:30 Король Лір
Режисер Пітер Брук
Великобританія, 1971, 137 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

12:30 Привіт з Фукусіми
Режисер Доріс Деррі
Німеччина, 2016, 108 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

14:30 Чутливий міліціонер
Режисер Кіра Муратова
Україна, Франція, 1992, 115 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

15:00 Короткий метр. Частина І 
Місце показу: Фестивальний палац

17:15 Еріх
Режисер Крістіан Петцольд
Німеччина, 2008, 93 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

18:30 Моя бабуся Фанні Каплан
Режисер Олена Дем'яненко
Україна, 2016, 105 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

19:00 Метаморфозис
Режисер Сергій Тарамаев, Люба Львова
Росія, 2015, 103 хв 
Місце зустрічі: Фестивальний палац

19:30 Альбом
Режисер Мехмет Джан Мертоглу
Туреччина, Франція, 2016, 97 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

21:30 Земля просвітлених
Режисер Пітер-Ян де Пю
Бельгія, Ірландія, Нідерланди, Німеччина, Афганістан, 2016, 87 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:45 Привіт з Фукусіми
Режисер Доріс Дёррі
Німеччина, 2016, 108 хв
Місце показу: Фестивальний палац

22:00 Гора
Режисер Яель Кайям
Данія, Ізраїль, 2015-го, 83 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

Середа, 20 липня

10:00 Гніздо Горлиці
Режисер Тарас Ткаченко
Україна, Італія, 2016, 110 хв
Місце показу: Фестивальний палац

12:00 Ретроспектива анімаційної студії «Aardman»
Режисер Мерлін кросингів, Пітер Лорд, Нік Парк, Джей Грейс
Велика Британія, 2016, 55 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

12:30 Доньки Дансінга
Режисер Агнешка Смочіньска
Польща, 2015-го, 92 хв
Місце показу: Фестивальний палац  

14:00 Плющ
Режисер Толга Карачелік
Туреччина, 2015 року, 104 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

15:00 Короткий метр. Частина ІІ
Місце показу: Фестивальний палац

15:30 Джульєтта
Режисер Педро Альмодовар
Іспанія, 2016, 100 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

18:00 Я не перетинав кордону: кордон перетнув мене
Режисер Тома Чагелішвілі
Грузія, Німеччина, 2016, 75 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

19:00 Йєлла
Режисер Крістіан Петцольд
Німеччина, 2007, 89 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

19:00 Гніздо Горлиці
Режисер Тарас Ткаченко
Україна, Італія, 2016, 110 хв
Місце показу: Фестивальний палац

21:00 Рідні
Режисер Віталій Манський
Німеччина, Латвія, Естонія, Україна, 2016, 112 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:15 Шамара
Режисер Наталія Андрейченко
Україна, 1994, 105 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

21:30 Макбет
Режисер Роман Поланскі
Великобританія, США, 1971, 140 хв
Місце показу: Кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

22:00 Доньки Дансінга
Режисер Агнешка Смочіньска
Польща, 2015-го, 92 хв
Місце показу: Фестивальний палац  

Четвер, 21 липня

10:00 Чужий дім
Режисер Русудан Глурджідзе
Грузія, Іспанія, Росія, Хорватія, 2016, 103 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

11:30 Книги Просперо
Режисер Пітер Грінуей
Велика Британія, 1991, 122 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

12:30 Незаконні
Режисер Адріан Сітару
Франція, Польща, Румунія, 2018, 89 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

14:30 Вперед, за скарб гетьмана
Режисер Вадим Кастеллі
Україна, 1993, 90 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

15:00 Короткий метр. Частина ІII
Місце показу: Фестивальний палац

15:30 Перехрестя 48
Режисер Уди Алон
Ізраїль, Німеччина, США, 2016, 95 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

18:15 Блакитна сукня
Режисер Ігор Мінаєв
Україна, Франція, 2015-го, 84 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

19:00 Чужий дім
Режисер Русудан Глурджідзе
Грузія, Іспанія, Росія, Хорватія, 2016, 103 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

19:30 Холод Каландару
Режисер Мустафа Кара
Туреччина, 2015 року, 136 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

21:00 Туфельки
Режисер Костянтин Фам
Польща, Росія, Білорусія, Чехія, Франція, 2012 18 хв
Місце показу: Кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

21:00 Мій друг Борис Немцов
Режисер Зося Родкевіч
Естонія, Росія, 2016, 71 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:30 Місто 44
Режисер Ян Комаса
Польща, 2014 року, 130 хв
Місце показу: Кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

21:45 Незаконні
Режисер Адріан Сітару
Франція, Польща, Румунія, 2018, 89 хв
Місце показу: Фестивальний палац

П'ятниця, 22 липня

10:45 Клан
Режисер Пабло Траперо
Аргентина, Іспанія, 2015 року, 108 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

11:00 Дуже великий фільм
Режисер Світ-Жан Бу Шаая
Ліван, Катар, 2015 року, 107 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

11:30 Хлопчик-фантом
Режисер Жан-Лу Фелісіолі, Ален Ганьоль
Франція, Бельгія, 2015-го, 84 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

13:00 Гет, Суд Вівіан Амсалем
Режисер Роніт Елькабетц, Шломі Елькабетц
Ізраїль, Франція, 2014 року, 115 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

13:30 Франкофонія
Режисер Олександр Сокуров
Франція, Німеччина, Нідерланди, 2015-го, 87 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

14:00 Служниця 
Режисер Пак Чхан-Ук
Південна Корея, 2016, 144 хв
Місце показу: Фестивальний показ  

15:30 Море у вогні
Режисер Джанфранко Розі
Італія, Франція, 2016, 108 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

17:30 Я, Деніел Блейк
Режисер Кен Лоуч
Великобританія, Франція, Бельгія, 2016, 100 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

18:00 В Каліфорнії
Режисер Шарль Редон
Франція, 2015-го, 78 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

18:30 Україніські шерифи
Режисер Роман Бондарчук
Україна, Німеччина, Латвія, 2016, 85 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

20:30 Алі і Ніно
Режисер Асіф Кападіа
Великобританія, 2015-го, 100 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:00 Надія
Режисер Їлмаз Гюней
Туреччина, 1970, 100 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

21:30 Людина
Режисер Янн Артюс-Бертран
Франція, 2015-го, 143 хв
Місце показу: Кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

21:30 Дуже великий фільм
Режисер Світ-Жан Бу Шаая
Ліван, Катар, 2015, 107 хв
Місце показу: Фестивальний палац 

Субота, 23 липня

12:00 Кайлі Блюз
Режисер Бі Гань
КНР, 2015 року, 110 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

13:30 Море у вогні
Режисер Джанфранко Розі
Італія, Франція, 2016, 108 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

15:30 Мімози
Режисер Олівер Лакс
Іспанія, Марокко, Франція, Катар, 2016, 96 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, червоний зал

17:30 Перехрестя 48
Режисер Уди Алон
Ізраїль, Німеччина, США, 2016, 95 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

20:00 План Меггі 
Режисер Ребекка Міллер
США, 2015, 98 хв
Місце показу: Оперний театр 

20:00 План Меггі
Режисер Ребекка Міллер
США, 2015, 98 хв
Місце показу: Фестивальний центр Родина, синій зал

21:30 Ми – найкращі
Режисер Лукас Мудиссон
Швеція, Данія, 2013, 102 хв
Місце показу: Кінотеатр Stella Artois на Ланжеронівському узвозі

Також відкрито онлайн продаж квитків на офіційному сайті ОМКФ. Для того, щоб придбати квиток на ваш фільм, потрібно зайти на його сторінку на сайті фестивалю або в розділ «Розклад» і натиснути «Купити квиток». Після цього буде здійснено автоматичний перехід на сайт сервісу «Вкино», де буде проведена процедура оплати. Т

Вартість квитків як на покази, так і на майстер-класи становить 80 гривень. Вхід на покази в рамках секції «ОМКФ дітям: спільно з Чілдрен кінофест» безкоштовний. Традиційно в рамках кінофестивалю відбудуться вільні для відвідування покази під відкритим небом на Ланжеронівському узвозі і Потьомкінських сходах.

 

Відвідали

Початок

20:00

Вартість

від 80 грн.

Організатори

Одеський міжнародний кінофестиваль

Одеський міжнародний кінофестиваль

Одеський міжнародний кінофестиваль створений з метою підтримки й розвитку кінематографічного мистетцва й кіноіндустрії в Україні. Фестивальна програма другого ОМК складатиметься з міжнародної конкурсної програми, до якої входять повнометражні фільми з елементами гумору, позаконкурсних програм, ретро...


comments powered by Disqus